lublin.repertuary.pl
English version
Film

Ice Cream Man


Reżyseria: Eli Roth

Repertuar filmu "Ice Cream Man" w Lublinie

Brak repertuaru dla filmu "Ice Cream Man" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Ice Cream Man
Tytuł oryginalny: Ice Cream Man
Czas trwania: 106 min.
Produkcja: USA/Kanada/Wlk. Brytania/Francja/Japonia , 2026
Gatunek: horror
Premiera: 7 sierpnia 2026
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Eli Roth
Obsada: Eli Roth, Snoop Dogg, Benjamin Byron Davis

Średnia ocena: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
Oceniono 0 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Ice Cream Man on IMDb

Podobne filmy

Martwe zło: Ogień
Martwe zło: Ogień Sebastien Vanicek horror
Ekipa zwierzaków
Ekipa zwierzaków Caroline Origer dramat
Backrooms. Bez wyjścia
Backrooms. Bez wyjścia Kane Parsons horror, sci-fi
IRON LUNG - wersja oryginalna
IRON LUNG - wersja oryginalna Mark Fischbach horror
Wielki łuk
Wielki łuk Stephane Demoustier
Krwawe polowanie
Krwawe polowanie L. Van Dyke Siboutszen horror

Trailer filmu: Ice Cream Man

Dodaj nowy komentarz Ice Cream Man

Twoja opinia o filmie: