|

Wasze hity

  1. Sound of freedom. Dźwi...
  2. Zielona granica
  3. Oppenheimer
  4. Barbie

Cinema City Felicity

Al. Wincentego Witosa 32
Tel. 81 443 58 58

Zobacz repertuar kina Cinema City Felicity

Kino Cinema City w Centrum Handlowym Atrium Felicity to nowoczesny multipleks, w skład którego wchodzi 9 klimatyzowanych sal wyposażonych w najwyższej klasy systemy dźwiękowe, najwygodniejsze fotele kinowe i najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów. Jednocześnie pomieścić może niemal 1700 widzów. To, co zdecydowanie wyróżni ofertę Cinema City w Centrum Handlowym Atrium Felicity to nowoczesna sala 4DX – udostępniona widzom jako trzecia w Polsce. Sala ta dostarczy niesamowitych wrażeń, oddziaływując na wszystkie zmysły. W sposób zatwierdzony przez reżysera filmu, podążając za akcją na ekranie, Klienci będą mogli poczuć zaawansowane ruchy foteli, wiatr, wodę na policzku, ujrzeć mgłę czy błyskawice. Pełne spektrum efektów znajdziecie Państwo na http://cinema-city.pl/4dx-info.
Do dyspozycji naszych Klientów oddamy także kawiarnię Cinema Cafe oraz kinowy bar z szeroką ofertą produktów. Na terenie kina będzie możliwość zakupu biletów zarówno w kasach jak i w biletomatach (płatność kartą).
Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak dojazd windą do foyer kina, specjalne miejsca na każdej z sal kinowych, osobną toaletę z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz możliwość wejścia do kina z psem przewodnikiem.

Zobacz mapę wszystkich kin

Zobacz mapę wszystkich kin

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 września
15 września
13 września
8 września

Zapowiedzi

29 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin